Telefon
WhatsApp

Biz kimiz?

Pilates vücut eğitimi, vücut istikrarınızı geliştirir, duruşunuzu düzeltir, gücünüzü arttırır, zihninizi ve ruhunuzu canlandırır. Bu prensiple giderek sizlere daha iyi hizmet sunmayı hedefliyoruz...

2016 yılında kurulan ve dünyada en çok tercih edilen Aletli Pilates (Reformer) ile Tam donanımlı Cihazlarımızla Faaliyetlerimizi En yüksek kalitede gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Kişisel Postür Analizleriyle tanı koyma ve planlı tedavi hizmetlerini kendi alanında üst düzeyde bilgi birikimine ve uluslararası sertifikalara sahip eğitmenlerimiz tarafınca sağlanmaktadır.

Eğitmenlerimiz kendi alanında üst düzeyde bilgi birikimine ve uluslararası sertifikalara sahiptir. Bilgilerini etkin biçimde aktarma ve motivasyonu arttırma becerilerini kullanarak en doğru çalışmanın yapılmasını sağlarlar.

Vizyonumuz sizin ihtiyaçlarınıza yönelik çalışma programlarını en güvenli ve en doğru şekilde sizlere sunarak; beden, zihin ve ruh birlikteliği içinde hedeflerinize ulaşmanızı sağlamaktır. Pilates ve Yaşam koçluğu eğitimleri ile güvenli, güçlendirici ve rahatlatıcı, bedensel farkındalığı arttırarak postür bozukluklarının düzelmesine yardımcı olunur. Dengeli bir duruş, sağlıklı kas ve kemik yapısı oluşturur, koordinasyonu geliştirir, dayanıklılığı arttırır. Özellikle “core” olmak üzere tüm kasları kuvvetlendirir. Omurga odaklı rahatsızlıklara karşı (sırt, bel, boyun) koruyucu bir çalışmadır.